Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

350₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Kremler

Cilt Beyazlatıcı Maske
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: AKTARDAN
Cilt Beyazlatıcı Maske Cilt beyazlatıcı maske, cildin renk tonunu açmaya ve daha beyaz bir görünüm elde etmeye yardımcı olan ürünlerdir. Bu maskeler, içerdikleri özel bileşenler ve doğal içerikler sayesinde cildin pigmentasyonunu düzenleyerek daha aydınlık bir cilt tonu sağlar. Mucizevi etkileriyle ..
450,00₺
Kırmızı Kremi (Menekşe Kremi) 190 cc
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Kırmızı Krem (Menekşe Kremi)Adı daha çok menekşe kremi olarak bilinen kırmızı krem, yaşadığınız pek çok probleme karşı güçlü etkilere sahiptir. Vücudunuzun her yerine gönül rahatlığıyla sürebileceğiniz bu krem ile günlük yaşantınıza sağlıklı bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kırmızı..
350,00₺
İsmail Dede Kuyruk Yağlı Kremi 190 cc
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
İsmail Dede Kuyruk Yağlı Kremiİsmail dede kuyruk yağlı kremi son zamanların en popüler kremlerinden biridir. Daha çok ağır rahatsızlıklarda kullanılan bu krem ile ciddi rahatsızlıklara karşı doğal tedavi yöntemini kullanabilirsiniz. Kas ve kemik hastalıklarına karşı etkili olan bu krem sayesinde ağr..
350,00₺
Halil Baba Ağrı Kesici Krem
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Halil Baba Ağrı Kesici KremVücudun herhangi bir noktasında çıkan ağrılara karşı son derece etkili olan Halil Baba ağrı kesici kremi, en çok kullanılan doğal ürünler arasında yer alıyor. Tüm ağrılarınızda ilaç kullanmaktan sıkıldıysanız bu krem tam size göre. Tamamen doğal içeriklere sahip olan bu mu..
350,00₺
Aynısefa Kremi
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Aynısefa KremiAynısefa kremi, aynısefa bitkisinin özünden elde edilmiş oldukça etkili bir kremdir. Günümüzde ismi çok fazla bilinmese de etkili olduğu yapılan araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Bazı bölgelerde farklı isimle anılsa da asıl ismi aynısefadır. İçeriği bakımdan da zengin olan bu krem, p..
350,00₺
Ardıç Katranlı Krem 190cc
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Ardıç Katranlı KremKatranın ismi her ne kadar yanlış anlaşılsa da aslında son derece faydalıdır. İnsan sağlığı açısından son derece önemli olan katran, kişiyi birçok hastalığa karşı koruyabilir. Yalnızca insanlar değil aynı zamanda hayvanlarda da son derece etkilidir. Katranlı krem hem siz hem de va..
350,00₺
Yosunlu Kil Maskesi
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Yosunlu Kil MaskesiKil maskesi kullanan kişilerin sıklıkla tercih ettiği maskelerden biri de yosunlu kil maskesidir. Bu tür maskeler, ölü deriyi atar ve cildi güzelleştirir. Bu sayede cildiniz çok daha güzel gözükür.  Yosunlu kil maskesi kullanarak siz de cildinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu kil mas..
250,00₺
Şerife Anne Cilt Maskesi
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Şerife Anne Cilt MaskesiCilt maskesi sevenler ve etkili olmasını isteyenlerin Şerife Anne cilt maskelerini tercih ettiği biliniyor. Henüz ülkemizde çok fazla yaygınlaşmamasına rağmen bu maskeyi kullananların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Çünkü bu ürün dışarıda her yerde satılan cilt maskele..
250,00₺
Mumio
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Mumio, yüksek dağlık bölgelerde bulunan kayalıklarda doğal olarak oluşan bir mineral reçinesidir. Mumio, genellikle Orta Asya, Rusya ve Himalayalar'da bulunur. Doğal süreçlerle oluşan kayaların çatlaklarında birikir ve zamanla katılaşarak mumio formunu alır.Mumio, çeşitli mineraller, amino asitler, ..
150,00₺
Kara Sakız
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Kara sakız, Pistacia lentiscus ağacının kabuklarında ve dallarında bulunan bir reçinedir. Kara sakız ağacı, özellikle Akdeniz bölgesine özgü bir bitki türüdür. Kara sakız, ağaçta doğal olarak oluşan bir reçine olarak kabul edilir.Kara sakız, çeşitli kültürlerde geleneksel tıp, parfümeri ve mutfakta ..
120,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Kremler

Bitkilerden elde edilen kremler, sağlık açısından da büyük katkı sağlarlar. İçeriği tamamen doğal ve mevsimsel ürünlerden elde edilen bu kremler pek çok hastalığa karşı da etki sağlar. Ağırlıklı olarak cilt hastalıklarına karşı etki sağlayan bitkisel kremler, sağlığınıza çabuk kavuşmanızda büyük rol oynarlar. Şifalı kremlere yönelik her zaman büyük bir ilgi olmuştur. Özellikle son birkaç yıl boyunca bu kremlere yönelik taleplerde inanılmaz bir artış yaşanıyor. Doğal tedavi yöntemleri sayesinde birçok hastalığınızdan çok daha rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Alternatif tıp alanının da sıklıkla tercih ettiği ürünler olarak bilinen kremler, sizleri birçok rahatsızlıktan da kurtaracaktır. Egzema, sedef, mantar, kaşıntı, sivilce ve yanık lekeleri gibi sayısız derdinize derman olacaktır. Hastalığınıza yönelik doğru kremi kullanmanız önemli bir konudur. Yalnızca bitkisel krem olduğu için rastgele krem tercihi yapmamalısınız.

Öncelikle mevcut problemlerinizi tespit ederek işe başlayabilirsiniz. Hangi durumdan şikayetçiyseniz bunu belirleyin. Daha sonra ise şikayetinize yönelik krem tercihinde bulunarak tüm problemlerinizden çok kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Doğru kremi tercih ettiğiniz de ayrıca doğru bir şekilde kullanmaya da özen göstermelisiniz. Bitkisel kremler, doğru kullanıldıkları zaman kapsamlı etki sağlar. Bu yüzden kremleri kullanırken saatleri kaçırmamaya ve düzenli bir şekilde kullanmaya dikkat edin. Aksi takdirde kremin sağlayacağı faydalardan da tam olarak yararlanamazsınız.


Bitkisel Kremler Nedir?

Şifalı kremler olarak da adlandırılan bu bitkisel kremler aslında çok eski dönemlerden beri kullanılır. Eski çağlardan beri bitkilerden çok sayıda karışım yapılmıştır. Bitkilerden elde edilen çaylar, macunlar, şuruplar dışında aynı zamanda kremlerde elde edilmiştir. Bu kremlere yönelik yapılan klinik araştırmalarda da sağlamış oldukları faydalarda kanıtlanmıştır. Mevcut hastalığınıza ya da rahatsızlığınıza yönelik bu kremleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kremleri bakım kremi olarak da kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur.

Şifalı kremleri kullanmadan evvel yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle rahatsızlığınızı tespit etmelisiniz. Daha sonra Aktardan olarak mevcut ürünlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. 6 farklı krem çeşidimiz ile pek çok hastalığınızdan doğal tedavi yöntemleri ile kurtulabilirsiniz. 


Bitkisel Kremler Nelerdir?

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konulardan biri de budur. Özellikle bitkisel krem kullanmaya yeni başlayacak olanlar, araştırmalarını çok daha derinlemesine yapıyor. Sizler için tüm bu araştırmaları ürün açıklaması olarak her bir ürüne ekledik. Kremlerin nasıl kullanıldığı, faydaları gibi pek çok bilgiye ürünlerden erişebilirsiniz. Aktardan kremlerinin tamamı doğal bitkilerden elde edilmiştir. Bu kremlerin üretilmesinde herhangi bir katkı maddesi de kullanılmamıştır. Bu yüzden kremleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bitkisel kremler, altı farklı ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu kremleri cildinize hatta bazı kremleri de saçlarınıza kullanabilirsiniz. Bu sayede saçlarınız eski canlılığına ve sağlığına kavuşmuş olur. Şifalı kremler Aynı Sefa kremi, Halil Baba ağrı kesici krem, İsmail Dede kuyruk yağlı krem, Katranlı krem, Menekşe kremi ve Şerife Anne cilt kremi olmak üzere altıya ayrılır. Her bir krem farklı içeriklere sahiptir. Bu yüzden tüm krem çeşitleri farklı rahatsızlıklara karşı etki sağlar.


Bitkisel Kremlerin Faydaları Nelerdir?

Tamamı şifalı olan Aktardan kremleri sayesinde rahatsız olduğunuz durumlardan kurtulabilirsiniz. Bizden satın almış olduğunuz tüm kremlerin faydaları da farklılık gösterir. Bu yüzden krem satın almadan önce mutlaka hangi rahatsızlıklara ve hastalıklara karşı etkili olduğunu inceleyin. Bunun sonucunda kremi satın alarak cildinizde kullanabilirsiniz. Şifalı kremler ve sağlamış olduğu faydalar aşağıda verildiği gibidir:

Aynı Sefa Kremi: Bu krem daha çok siğillere karşı etkilidir. Elde görülen çatlakların tedavisinde de kullanılır. Ağız yaralarına ve ayak mantarına karşı da koruyuculuk sağlar. Ciltte çıkan siyah nokta ve aknelerin giderilmesinde de kullanılır. Hatta Aynı Sefa kremi, makyaj temizleme amacıyla da kullanılır. Kanı temizler ve kas ağrılarını da giderir.

Halil Baba Ağrı Kesici Krem: Adıyla müsemma olan bu krem, vücuttaki ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlar. Sedef ve egzema gibi hastalıklara karşı da korur. Vücudunuzda yer alan yaraların çok daha hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar. Böcek ve sinek ısırıklarının oluşturduğu kaşıntı ve şişliği giderir.

İsmail Dede Kuyruk Yağlı Kremi: Astım ve bronşit gibi hastalıklarda bu kremi göğsünüze sürerek hastalığın etkilerini azaltabilirsiniz. D vitamini takviyesi olarak da kullanılır. Romatizma, felç ve siyatik hastalıklara karşı etkilidir. Kemik erimesinin önüne geçmek için günde bir çay kaşığı kadar tüketebilirsiniz.

Katranlı Krem: Çatlamış el ve topuklara karşı son derece etkilidir. Aynı zamanda egzema ve basura karşı da etki sağlar. İltihap problemini ortadan kaldırır ve enfeksiyonlara karşı koruyuculuk sağlar. Guatr ve boğaz ağrısı gibi rahatsızlıklarda ise gönül rahatlığıyla boğazınıza sürebilirsiniz.

Menekşe Kremi (Kırmızı Krem): Varise karşı en etkili kremlerden biridir. Kas ve eklem ağrılarını azaltır. Sivilceleri ve çıbanları yok eder. Cilt kırışıklığına karşı da etkilidir. Cilt yaralarına karşı etkilidir. Bu yaraların hızla iyileşmesini sağlar ve yara izlerini kısa sürede giderir. Koyu ciltler için cilt rengini de açma özelliğine sahiptir.

Şerife Anne Cilt Maskesi: Tamamen doğal cilt maskesi kullanmak isteyenlerin tercihidir. Göz altlarında oluşan morlukları ortadan kaldırır. Kırışıklıklara karşı etkilidir. Cildinizi sıkılaştırır. Cildinizin nem dengesini de sağlar ve sivilcelerin oluşturduğu izleri de ortadan kaldırır. 

Tüm bu kremlerin bazı özelliklerini, faydalarını sizlerle paylaştık. Kremlerin faydalarına göre dilediğiniz kremi tercih ederek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu kremler, düzenli kullanıldığı takdirde tam koruyuculuk ve etki sağlar. Bu sebepten dolayı almış olduğunuz kremi düzenli kullanmaya özen gösterin.


Kırışıklık Giderici Kremler Hangileridir?

Daha çok hanımların üzerinde durduğu problemlerden biri olan “kırışıklık” sorunu, insanoğlunun ortak problemlerinden biridir. Kırışıklık problemine karşı kullanabileceğiniz çok sayıda doğal kremler vardır. Cildinizdeki kırışıklıkları gidermek için Aktardan olan aşağıda isimlerini vereceğimiz kremleri gönül rahatlığıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde bu kremleri kullandığınız zaman etkisini çok kısa süre içerisinde göreceksiniz.

Kırışıklık giderici kremler listesinin ilk sırasında Menekşe kremidir. Bir diğer adıyla “Kırmızı krem” olarak bilinir. Bunun yanında özellikle yüzünüzdeki kırışıklıkları gidermek için Şerife Anne cilt maskesini de kullanabilirsiniz. Oldukça etkili olan bu kremler ile kısa sürede kırışıklıklarınızı azaltabilirsiniz. 


Şifalı Krem Fiyatları

Şifalı kremlerin fiyatları üründen ürüne göre değişiklik gösteriyor. Ancak genel olarak birçok kremlerin fiyatını aynı tuttuk. Aktardan ile en özel ve kaliteli kremleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu şifalı kremlerin her evde olması büyük yarar sağlar. Uygun fiyatlı krem arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz fiyatlarla dilediğiniz adet şifalı krem satın alabilirsiniz. Aktardan kremleri ve fiyatları aşağıda verildiği gibidir.

  • Aynı Sefa Kremi 
  • Halil Baba Ağrı Kesici Krem 
  • İsmail Dede Kuyruk Yağlı Kremi 
  • Katranlı Krem 
  • Menekşe Kremi 
  • Şerife Anne Cilt Maskesi 

Aktardan sitemiz üzerinden havale ile ödeme yapabileceğiniz gibi ayrıca kredi kartınızla da ödeme yaparak bu kremlere sahip olabilirsiniz. Kremler size en yakın sürede ulaştırılır.

Çerez Kullanımı
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.