Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

350₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Şuruplar

Gilaburu Suyu 5lt
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Gilaburu SuyuBaşta romatizma olmak üzere birçok konuda destek olan gilaburu suyu oldukça faydalı bir şuruptur. Sağlığına önem verenlerin tercih ettiği ürünlerden biridir. Gilaburu, fasulye büyüklüğünde bir meyvedir. Oldukça nadir görülen endemik bir meyvedir. Bu nedenden dolayı oldukça kıymetlidir. ..
550,00₺
Reyhan ve Hibisküslü Hidrosol
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Reyhan ve Hibisküslü Hidrosol Aktardan adresinden temin edilebilecek en etkili şuruplardan biri olan Reyhan ve Hibisküslü Hidrosol şurubu, birçok sağlık sorununa kolay ve etkili bir çözüm sunar. Bu özel şurup, kullanımı kolay olmanın yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Bu d..
450,00₺
Kan Şurubu
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Kan ŞurubuBeyin fonksiyonlarına doğrudan etki eden kan şurubu, ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Son dönemlerde en çok aranan şuruplar arasında yer alıyor. Kan şurubu yalnızca beyin fonksiyonları için değil aynı zamanda birçok rahatsızlığa karşı da koruyucu etki sağlar. İçeriği bakımından da bir h..
450,00₺
Güllü Gelincik Şurubu
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Güllü Gelincik ŞurubuÇok eski dönemlerden itibaren kullanılan güllü gelincik şurubu, günümüzde de sıklıkla kullanılan bir üründür. Ruhsal açıdan büyük katkı sağlar. Güllü gelincik şurubunun özü ise tamamen doğaldır. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi kesinlikle yoktur. Vitamin ve mineral bakımınd..
450,00₺
Sultan Şurubu
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Sultan ŞurubuÖnemli şuruplardan olan sultan şurubu, en doğal bir şekilde üretilen alternatif tıp ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Sultan şurubu içerisinde yer alan maddelerin tamamı doğaldır. İçeriğinde herhangi bir kimyevi madde yer almaz. Bu bakımdan gönül rahatlığıyla kullanılabilen şuruplardan bi..
350,00₺
Hayıt Tentürü 1KG
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Hayıt TentürüÇocuk sahibi olmak isteyen kişiler tarafından kullanılan hayıt tentürü, pek çok hastalığa karşı da şifa kaynağıdır. Güneydoğu Anadolu bölgesinde popüler olan hayıt tentürünün nefesi açma özelliği de vardır. Ruhban biberi tentürü olarak da bilinir. Eski Yunan döneminden itibaren çeşitli ..
350,00₺
Gül Suyu
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Gül SuyuSöz konusu cilt bakımı olduğu zaman akıllara ilk gelen ürünlerden biri de gül suyudur. Gül yapraklarından elde edilen gül suyu pek çok derdinize derman olur. Sizlere sunduğumuz gül suyu ürünlerinin hiçbirinde yağları alınmamıştır. Piyasada satılan gül suyu ürünlerinin birçoğunun ise yağları ..
350,00₺
Diken Tentürü
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Diken TentürüDiken tentürü çok fazla duyulmayan ürünlerden biridir. Etkili ve kaliteli şurup önerileri listesinde yer alan diken tentürü sayesinde birçok hastalığa karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Tamamen doğal ve organik olan içeriği sayesinde kesinlikle herhangi bir yan etkiye maruz kalmazsınız. ..
350,00₺
Adem Ata Şurubu
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: Şifa Hatun
Adem Ata ŞurubuPek fazla bilinmeyen otlardan elde edilen adem ata şurubu, çok sayıda hastalığa karşı etkilidir.  Adem ata şurubu içeriğinde bulunan bitkileri  her mevsim farklı tonlarda taze olarak toplanarak elde edilerek yapılmaktadır. İsim olarak çok duyulmayan şuruplar arasında bulunan adem ata ..
350,00₺
AX-43 Lavanta Hidrosolü (Stres Şurubu)
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
AX-43 Lavanta Hidrosolü (Stres Şurubu)Stres şurubu adıyla da müsemma olduğu gibi özellikle strese karşı son derece etkilidir. Tamamen doğal içeriklerle hazırlanan stres şurubunun insan vücuduna kattığı faydalar saymakla bitmez. Stresi gidermenin yanı sıra pek çok olumsuz durumu da ortadan kaldırma ö..
300,00₺
Gül Sirkesi
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Gül SirkesiGül, en çok kozmetik alanında yararlanılan bir üründür. Gül sirkesi ve reçeli de sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Özellikle gül sirkesi günümüzde birçok evde yer alan önemli bir üründür. Gül sirkesi, gülün renkli yapraklarıyla elde edilir. Gündelik yaşamda rahatlıkla kulla..
250,00₺
Propolis 20cc
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
PropolisPropolis, arıların insanlar için ortaya çıkardığı bir mucizedir. En çok tüketilen ek gıdalar arasında yer alan propolis ile birçok hastalığa karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Propolisin faydaları saymakla bitmez. Özellikle kış aylarında propolisin tüketilmesi son derece önemlidir. Bağışıklığ..
190,00₺
Çam Çırası Suyu
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Çam Çırası SuyuÇam çırasının varlığından birçok kişinin haberi olmasa da özellikle Anadolu’da sıklıkla kullanılır. Çam çırası pek çok farklı alanda kullanılır. Çam çırası daha çok sobayı tutuşturmak için kullanılır. Aynı zamanda çam çırası kaynatılarak elde edilen su da tüketilir. Bu oldukça faydalı..
190,00₺
Alıç Sirkesi
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Alıç SirkesiAlıç sirkesi, günümüzde kullanılan ve tercih edilen etkili ve kaliteli sirkeler arasında yer alıyor. Sirkeler, yemeklerin lezzetini arttırmak maksadıyla mutfaktaki yerlerini alır. Bunun yanı sıra temizlik ve sağlık amacıyla da sıklıkla kullanılır. Sağlık açısından ise alıç sirkesi en çok..
150,00₺
Kekik Suyu 1 lt
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: Şifa Hatun
Kekik SuyuYüksek tansiyon hastaları için en çok önerilen alternatiflerden biri de kekik suyudur. Ballıbabagiller ailesine mensup olan kekik, muhteşem bir kokuya sahiptir. Bu yüzden en çok tercih edilen bitkiler arasında yer alıyor. Kekik daha çok çorak arazilerde yetişir. Kekikten elde edilen kekik ..
140,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Şuruplar

Bitkisel Şuruplar, pek çok hastalığa karşı şifa vermesi amacıyla kullanılır. Bu şuruplar, geçmiş yıllardan itibaren hem ülkemizde hem de dünyanın geri kalan yerlerinde de sıklıkla tercih edilir. Şurupların faydaları da bu noktada saymakla bitmez. Birçok rahatsızlığa karşı etkili olan şurup çeşitleri ile sağlığınıza çok daha kısa sürede kavuşabilirsiniz.  Tüm bu şuruplar, doğal otlardan, bitkilerden elde edildiği için herkese tavsiye edilir. Birçok şurup çeşidinin yer aldığı Aktardan mağazasında dilediğiniz şurupları en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Bitkisel şuruplar her zaman kişiye büyük katkı sunar. Bu şurupları sahip olduğunuz hastalıklara, rahatsızlıklara karşı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tamamen organik, doğal olan bu ürünler, genç-yaşlı fark etmeksizin herkes tarafından kullanılabilir. Şimdiye kadar çözüm bulamadığınız birçok rahatsızlığa karşı çözümü bu şuruplarda bulabilirsiniz. İnsan vücuduna yönelik herhangi bir olumsuz katkısı yoktur. Organik bitkilerden elde edilerek hazırlandığı için içeriği de tamamen doğaldır. Şurupların yapımında herhangi bir katkı maddesinden de yararlanılmaz.

Organik şuruplar olarak da nitelendirilen bu şuruplar, günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bitkisel içeriklere sahip oldukları için insanlarda güvenle kullanıyor. Mevsimsel ve taze bir şekilde toplanan bitkiler sayesinde elde edilen bu şurupların düzenli bir şekilde kullanılması tavsiye edilir. Bu şuruplar oldukça özeldir ve şifa kaynaklarıdır.


Bitkisel Şuruplar Nedir, Ne İşe Yarar?

Bitkisel şuruplar, tamamen organik ve mevsiminde toplanmış bitkilerden elde edilen karışımlardır. Sıvı halde sunulan bu şuruplar birçok hastalığa karşı da etkilidir. Aktardan ile satın almış olduğunuz bu şurupları düzenli bir şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Şurupların tam etki sağlaması açısından bu son derece önemli bir konudur. Aynı zamanda şurupların günlük tüketim miktarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Mevcut şurup çeşitlerimiz ile birçok rahatsızlığınızdan kurtulabilirsiniz. Her şurup birbirinden farklı katkı sağlar. Kimi şurup akciğerlere fayda sağlarken kimi şurup ise böbreklere fayda sağlayabilir. Burada dikkat etmeniz gereken noktada tam olarak budur. Probleminizi net olarak belirledikten sonra doğru şurup tercihinde bulunmalısınız. Bu sayede şuruptan elde edeceğiniz fayda da tam olur. Öte yandan bu şurupları zamanında kullanmanızda oldukça önemlidir. Şuruplarda verilen talimatlara uyarak çok kısa bir sürede sağlığınıza kavuşursunuz.


Bitkisel Şurupların Faydaları Nelerdir?

Bitkisel şuruplar kişiye pek çok açıdan fayda sağlar. Öncelikle hangi şurubu kullanacağınıza karar vermelisiniz. Çünkü mevcut tüm şuruplar farklı katkılar sağlamaktadır. Her ürünün sunduğu faydalar farklılık gösteriyor. Bu yüzden ürün bazlı açıklama yapmak en doğrusu olacaktır. Bitkisel şurupların faydaları aşağıda verildiği gibidir.

Adem Ata Şurubu: Kireçlenme sorununu ortadan kaldırır. Öte yandan menisküs sorununa karşı da tedavi edici özelliğe sahiptir. Karaciğer yağlanmasına engel olur ve meme kistinin oluşmasını da engeller. Bağışıklık sistemini de güçlendiren Adem Ata Şurubu, kanı temizleme özelliğine de sahiptir.

Çam Çırası Suyu: Diyabet hastalarının tercih etmesi gereken bir şuruptur. Kan şekerini düşürür ve şeker hastalığına karşı koruyuculuk sağlar. Akciğer salgılarını temizler. Bunun yanı sıra sürekli öksürük problemi yaşayan kişilere de yardımcı olur. Erkeklerde ayrıca spermlerin sayısını da arttırır.

Diken Tentürü: Bu şurup ile daha çok manevi ferahlığa kavuşursunuz. Aile içi yaşanan huzursuzluklarla beraber tüm iç sıkıntılarınızdan bu şurup sayesinde kurtulabilirsiniz. Sürekli değişken ruh hallerine sahipseniz aynı şekilde diken tentürü kullanabilirsiniz.

Gilaburu Suyu: Tansiyon hastaları ve kalp hastaları için önerilir. İdrar söktürücü özelliği vardır. Romatizma ve astım gibi sorunlara karşı son derece etkilidir. İdrar yolu enfeksiyonu ile prostat hastalığına karşı da katkı sağlar. Ayrıca bazı tümörlerin oluşmasına ve büyümesine de engel olur.

Gül Sirkesi: En bilinen özelliği ateş düşürücü olmasıdır. Aile bireylerinden herhangi bir kişi ateşlendiğinde bir bez yardımıyla enseye, boyuna ve alın kısmına sürülür. Diş etlerini güçlendirir ve doğal bir ağrı kesici olarak tanınır. Tüm bunlarla beraber zayıflamak isteyen kişiler içinde tavsiye edilir.

Gül Suyu: Kalp ve damar hastalıklarına karşı etkili olan gül suyu, göz sağlığına karşı da son derece etkilidir. Migren ve baş ağrılarını da giderir. Sinir ve stresi azaltıcı etkisi vardır. Hafızayı güçlendirmesinin yanı sıra dikkat dağınıklığı problemini de ortadan kaldırır. Ayrıca gargara şeklinde kullanmanız durumunda boğaz ağrısından da kurtulabilirsiniz.


Ağrı Kesici Doğal, Bitkisel Şurup Var mı?

Günümüz insanlarının en çok yakındığı sorunlardan biri de baş ağrılarıdır. Bu ağrılar öyle bir seviyeye gelir ki tüm yaşam kalitenizi düşürür. Özellikle migren gibi henüz tedavisi bulunmamış hastalıklara karşı da doğal tedavi yöntemleri tavsiye edilir. Bu doğal yöntemlerden biri de bitkisel şurup çeşitleridir. Aşağıda isimlerini verdiğimiz şurupları düzenli bir şekilde kullanarak bu tür baş ağrılarından kurtulabilir ve hayat kalitesi standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Kimileri için dayanılması çok güç olan bu ağrılardan kurtulmak bir hayli zordur.

Baş ağrısına iyi gelen bitkisel şuruplar listesinin ilk sırasında Gül sirkesi gelir. Gül sirkesi şurubunu başınızın ağrıdığı ilk anda bir yemek kaşığı kadar tüketmelisiniz. Ayrıca gül sirkesi şurubunu başınıza ve ensenize de sürebilirsiniz. Bu sayede baş ağrınızı azaltır ve kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Baş ağrısı ve migrene iyi gelen şuruplardan bir diğeri de Güllü Gelincik şurubudur. Bu şurubu gün içerisinde iki adet yarım fincan şeklinde tüketmeniz yeterlidir. Ayrıca bu şurubu da başınıza ve ensenize sürerek baş ağrınızı ve migren ağrınızı azaltabilirsiniz.

Kan şurubu da baş ağrısı ve migrene etki eden önemli şuruplardan biridir. Aynı zamanda baş dönmesi problemini de ortadan kaldırır. Bu şurubu tüketerek yalnızca baş ağrınızdan değil aynı zamanda tüm vücut ağrılarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Bu tür baş ağrılarına karşı en etkili şuruplardan biri de sultan şurubudur. Sultan şurubu ile baş ağrınızdan kısa süre içerisinde kurtulmanız mümkündür. Aynı zamanda baş dönmesi ve mide bulantısına karşı da oldukça etkilidir. Bu şurubu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Bitkisel Şurupların Fiyatları

Aktardan olarak sizler için oluşturduğumuz tüm şurup çeşitleri organiktir. Bu şuruplarda kesinlikle katkı maddesi ve kimyevi maddeler yer almaz. Bu yüzden gönül rahatlığıyla belirtilen ölçekler dahilinde bu şurupları kullanabilirsiniz. Şifalı şuruplar olarak bilinen bu şurupların fiyatları da üründen ürüne göre farklılık gösterir. Ürünlerin elde edilme zorluğuna göre belirlenen fiyatlar, piyasa fiyatlarının oldukça altındadır. Aktardan bitkisel şurup fiyatları aşağıda verildiği gibidir.

  • Adem Ata Şurubu
  • Çam Çırası Suyu
  • 20 cc Propolis
  • Sultan Şurubu 
  • Güllü Gelincik Şurubu 
  • Stres Şurubu 
  • 1 lt Kekik Suyu 
  • Kan Şurubu 
  • 1 kg Hayıt Tentürü 

Aktardan olarak sizler için hazırladığımız tüm diğer şurup fiyatları için yukarıdaki şurup seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu şurupları mevcut adresinize ya da iş adresinize de göndertebilirsiniz. Aktardan ile kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz gibi EFT gönderimi ile de ürün satın alabilirsiniz. Ürünleri EFT ödeme yöntemiyle seçmeniz durumunda %2’lik ekstra bir indirim hakkı kazanacaksınız.

Çerez Kullanımı
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.